Truck Complex
Kompleksowa obsługa transportu
Truck Complex...
z nami droga staje się prostsza

Jesteś tutaj: 

Nasza Oferta  /  Skup pojazdów

Skup naczep i samochodów

 

Zapraszamy gorąco do zapoznania się z najnowszą ofertą, przygotowaną z myślą o klientach poszukujących atrakcyjnych cenowo i sprawdzonych rozwiązań. Przedsiębiorstwo Truck Complex cenione jest za swoją rzetelność oraz elastyczną i kompleksową ofertę, dostosowaną do potrzeb osoby poszukującej pojazdów do transportu różnego typu towarów, a także zamierzających zbyć dotychczas użytkowany model.

Jeśli zamierzacie Państwo sprzedać lub wymienić swój wyeksploatowany środek transportu, to nasza firma, która już od kilkunastu lat prowadzi skup ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych, z chęcią w tej kwestii pomoże. Oferta skierowana jest zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych.

W celu ułatwienia procedury skupu, na stronie internetowej zamieściliśmy formularz, umożliwiający podanie dokładnych informacji o pojeździe w prosty i szybki sposób. Oferujemy pomoc w sprzedaży różnorodnych środków transportu, bez względu na ich stan techniczny, wiek czy przebieg.

Proponujemy wyjątkowo atrakcyjne wyceny, zapewnimy także profesjonalną i miłą obsługę. Kontakt z Truck Complex pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i uniknięcie kłopotów związanych z przeszukiwaniem portali internetowych oraz serwisów ogłoszeniowych, proponujących skup samochodów ciężarowych, naczep i ciągników siodłowych.

Jeśli pragną Państwo otrzymać korzystną cenę za swój pojazd, warto zdecydować się na współpracę z naszą firmą.

 

 

Informacje o pojeździe

 

 

 

 

 

 

Dane kontaktowe

 

 

 

 

 Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb marketingowych portalu www.truckcomplex.pl (zgodnie z Ustawą z dn. 28.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883) Zgodnie z Ustawą z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na swój adres elektroniczny oraz na przetwarzanie tego adresu w Państwa bazie danych na zasadach określonych w przepisach w/w Ustawy o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną.

 

 

Za pozycjonowanie stron serwisu odpowiada Sunrise System

Copyright 2009 Truck Complex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Seenet

Polityka Plików Cookies