Truck Complex
Kompleksowa obsługa transportu
Truck Complex...
z nami droga staje się prostsza

Oferta pojazdów używanych

 

W naszym asortymencie znajduje się bardzo bogata oferta rozmaitych pojazdów używanych, wykorzystywanych do transportu i różnego rodzaju prac budowlanych. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu skupu samochodów ciężarowych, naczep oraz ciągników siodłowych pozwoliło nam na zebranie zróżnicowanej i atrakcyjnej floty pojazdów.

Oprócz wymienionych ciężarówek, naczep i ciągników, w naszej ofercie znaleźć można również specjalistyczne pojazdy do transportu drewna, urządzenia dźwigowe, chwytaki czy nawet betoniarki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą skupu i sprzedaży – zapewniamy kompleksową, indywidualną obsługę.

Skontaktuj się z nami – nasi pracownicy pomogą znaleźć właściwy pojazd, który spełni wszelkie wymagania.

 

Oferta:

 

Pojazdy do transportu drewna (0)

Nowoczesne pojazdy do transportu drewna spełnią wymagania każdej firmy pracującej w obrębie gospodarki leśnej. Są one bardzo wytrzymałe i mają wysoką nośność, dochodzącą do kilkudziesięciu tysięcy kilogramów. Zobacz parametry różnych pojazdów.

 

 

Pojazdy leśne (0)

Specjalistyczne ciągniki, harvestery czy forwardery i inne pojazdy leśne usprawnią każdą wycinkę. Jeśli chcesz kupić lub sprzedać pojazd czy urządzenie leśne, zgłoś się do nas.

 

 

Ciągniki siodłowe (6)

DAF, MAN, Volvo, Scania, Renault, Iveco – w naszym asortymencie posiadamy ciągniki siodłowe tych oraz innych marek. Pojazdy charakteryzują się mocnymi silnikami i zapewniają komfort dzięki wbudowanej klimatyzacji. Zachęcamy do sprawdzenia i porównania pojazdów.

 

 

Samochody ciężarowe (5)

Z wywrotką, pompą do betonu, dźwigiem hydraulicznym, chwytakiem czy też z platformą z kłonicami – udostępniamy szereg różnych samochodów ciężarowych, które ułatwią wiele różnych prac budowlanych czy transportowych.

 

 

Naczepy (0)

Zachęcamy do sprawdzenia wytrzymałych naczep używanych. Spełnią wymagania firm budowlanych, produkcyjnych czy zajmujących się transportem. Jeśli szukasz praktycznego rozwiązania w relatywnie niskiej cenie – ta kategoria jest dla Ciebie.

 

 

Przyczepy (0)

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować specjalistyczne lub zwykłe przyczepy, spełniające określone potrzeby i wymagania. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty.

 

 

Inne (0)

Pojemne betonomieszarki, urządzenia dźwigowe czy też specjalne chwytaki mogące unosić bardzo duże ciężary – to tylko część z akcesoriów i osprzętu jakie przygotowaliśmy w tej kategorii. Zapraszamy do sprawdzenia parametrów oferowanych produktów.

 

 

Za pozycjonowanie stron serwisu odpowiada Sunrise System

Copyright 2009 Truck Complex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Seenet

Polityka Plików Cookies