Truck Complex
Kompleksowa obsługa transportu
Truck Complex...
z nami droga staje się prostsza

Jesteś tutaj: 

Newsletter

Newsletter

 

          Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje o nowościach w naszej ofercie prosimy o wypełnienie poniższego formularza danymi takimi jak imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz obowiązkowo adres e-mail. Prosimy także o wybranie tematu/ów, którymi są Państwo zainteresowani.

W celu ochrony użytkownika przed niechcianą korespondencją po zapisaniu się do naszego newslettera otrzymają Państwo na podany adres e-mail wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do naszego systemu Newsletter.

 

 

 

 

 

 Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb marketingowych portalu www.truckcomplex.pl (zgodnie z Ustawą z dn. 28.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883) Zgodnie z Ustawą z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na swój adres elektroniczny oraz na przetwarzanie tego adresu w Państwa bazie danych na zasadach określonych w przepisach w/w Ustawy o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną.

 

 

Za pozycjonowanie stron serwisu odpowiada Sunrise System

Copyright 2009 Truck Complex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Seenet

Polityka Plików Cookies