Truck Complex
Kompleksowa obsługa transportu
Truck Complex...
z nami droga staje się prostsza

Jesteś tutaj: 

Przydatne informacje

Przydatne informacje

 

Co zrobić z nieużywanym samochodem ciężarowym? Jak pozbyć się pojazdu, który już od dawna tylko zajmuje niepotrzebnie miejsce i nie ma z niego żadnego pożytku, a dodatkowo jego stan jeszcze bardziej się pogarsza z dnia na dzień?

Niezależnie od tego, czy Państwa samochód ciężarowy jest po wypadku, ma już swoje lata czy jednak jest w świetnym stanie technicznym i po prostu weszli Państwo w posiadanie lepszego pojazdu i nie mają miejsca na ten. W każdej z tych sytuacji mogą Państwo skorzystać z naszych usług, które w takich sytuacjach stanowią niemałą pomoc i umożliwiają w krótkim czasie zamianę starego pojazdu na gotówkę. Zgłoszenie się do skupu samochodów ciężarowych to zdecydowanie lepsza opcja niż branie całego przedsięwzięcia na siebie. Może się bowiem okazać, że trudno będzie znaleźć osobę, która będzie chciała odkupić od nas pojazd będący np. w niezbyt dobrym stanie technicznym.

Na tej stronie pragniemy przekazać Państwu garść przydatnych informacji o tym, jak działa nasz skup samochodów ciężarowych i dlaczego warto skorzystać z usług właśnie naszej firmy. Po przeczytaniu tego artykułu dowiedzą się Państwo, czego mogą oczekiwać po transakcji i co gwarantujemy z naszej strony.

Indywidualna wycena samochodu ciężarowego

Nie posiadamy czegoś takiego, jak ustalony z góry cennik. Każda transakcja zawierana z naszym Klientem jest traktowana przez nas indywidualnie. Dlatego każdy pojazd, który zgłaszają Państwo do nas, zasługuje na indywidualną wycenę i my właśnie taką oferujemy. Proponujemy zawsze cenę najbardziej korzystną dla Klientów. Ustalamy ją na podstawie oceny stanu technicznego samochodu, jego marki, modelu, roku produkcji, rodzaju ogumienia, przebiegu i innych tego typu czynników.

Dlaczego warto odsprzedać samochód ciężarowy?

Jeżeli posiadają Państwo samochód w kiepskim stanie technicznym lub nie mają Państwo pieniędzy na to, by kupić sobie nowy pojazd – warto pomyśleć o odsprzedaniu tego, który kurzy się w garażu. Oddanie posiadanego pojazdu szybko i bez zbędnych formalności umożliwia zdobycie pieniędzy na nowy samochód. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że do skupu mogą Państwo oddać pojazd w każdym wieku, przebiegu czy stanie technicznym, a cała transakcja jest tak pomyślana, by nie musieli Państwo wkładać w to wiele wysiłku – nasz przedstawiciel przyjeżdża pod wskazany adres, robi indywidualną wycenę i przekazuje Państwu gotówkę.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Zatrudniamy profesjonalistów, którzy doskonale znają się na indywidualnej wycenie samochodów i mają świetny kontakt z Klientem. Właśnie dlatego korzystając z naszych usług Klienci mają szansę uzyskać fachowe doradztwo na każdym etapie transakcji.

Kto może skorzystać z naszych usług?

Naszą kompleksową ofertę kierujemy zarówno do Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Dzięki temu nasze usługi są w zasięgu niemalże każdego. Niejednokrotnie byliśmy doceniani za elastyczność oraz profesjonalizm i rzetelność, a z naszych usług skorzystał